Nefes Kesici ve Çok Güvenilir

Wingsuit Pilotu MATTHİAS WYSS İçin

En sağlam ve güzel valizin niteliklerini nasıl bir film gösterebilir? Swiss Luggage SL 67, piyasadaki en geniş orta boy valizlerden biridir. Wingsuit pilotu olan Matthias Wyss’e, bu modelimizde kendisi için yararlı olduğunu düşündüğü her şeyi yapma izni olsaydı, ne yapmak isteyeceğini sorduk. Tamam, yaptığı şey tam olarak günlük kullanım olarak tanımlanabilecek şey değil. Ancak bu video SL 67’nin sağlamlığını ve güzelliğini gösteriyor. Bu olağanüstü ve eğlenceli klibi izleyin. Ve lütfen: taklit etme! Swiss Luggage Sl Valiz, wingsuit ile seyahat etmeseniz bile sizi heyecanlandıracak.

Keşke James Bond bunu bilseydi

HAYALİ GİZLİ AJANLAR VE KORKUSUZ ARAŞTIRMACILAR İÇİN

Dijital Medya Öğrencileri İçin Özel Görev

Dijital medya öğrencileri Mauro Walker ve Alesch Jufer’e Swiss Luggage hakkında eğlenceli ve bilgilendirici bir hikaye oluşturun ve neden en iyisi olduğunu gösterin dendi. Klibi izle! Bu eğlenceli videoda şunu bulabilirsiniz: James Bond seçme şansına sahip olsaydı, kargaşa ve aksiyonda yanında olması için hangi Swiss Luggage valizini seçerdi? İsviçreli mühendisler en güvenilir ve en zarif valiz sistemini geliştirdiklerinde, kesinlikle bu dünyanın müşterisi olarak James Bonds’u hayal etmemişlerdi.  Fakat bu valiz, sivil görevler sırasında performans göstermek ve bir yolcunun günlük maceralarında harika bir hizmet sunmak için yapılmıştır. Bunu en zor anlarında görebilirsin!

Günlük Hayatta Güvenlik ve Güzellik

HERKES VE GÜNLÜK MACERALAR İÇİN

Her gün kayalardan atlamayan veya tehlikeli sularda yüzmeyen milyonlarca kişi var.  Sen ve ben gibi.  Macera güzeldir ama aynı zamanda istenmeyen maceralarımızdan da kurtulmalıyız: Peki A noktasından B noktasına nasıl güvenli bir şekilde seyahat edebilirim?  Hırsızların hiç şansı olmadığından nasıl emin olabilirim?  Ve tüm bunlar zarif ve şık bir tavırla nasıl gerçek olabilir?  Bu video size bir parça Swiss Luggage ile birlikte gelen birkaç güvenlik cihazını gösterir.  Zekice tasarlanan cihazlar istenmeyen maceraların olmasını engellerler.  Kanat takım pilotu, gizli servis ajanı ya da sadece bir insan için: Swiss L çanta herkes için performans sergiliyor.