Ergonomi

ŞEKİL İŞLEVSELLİĞİ TAKİP EDER ve HER ŞEY DAHA FAZLA RAHATLIK İÇİN

Dayanıklılık ve optimum ergonomi. Çantalarımız sadece sadece birer eşya taşıma aracı değildir, aynı zamanda stilimizi yansıtmamızı da sağlar. Swiss Luggae SL ile ne taşıdığınız yada nasıl hareket ettirdiğiniz önemli değil, çantalarımızın asimetrik şekli sayesinde asla bacaklarınıza çarpmaz. Mühendislerimizin çantayı açmak yada kapamak için tasarladıkları ince ayrıntılara gelecek olursak: Bu çantanın kullanımı her türlü beklentinizi fazlası ile karşılayacaktır.

1. ASİMETRİK YAPISI SAYESİNDE MÜKEMMEL AĞIRLIK MERKEZİ

Bavulu oluşturan yapının asimetrik kesimi ve bileşenlerin yerleşimi ile elde edilen mükemmel ağırlık merkezi. Bunun için tutamaçlar, kilitler ve tekerlekler yerçekimi kanununa göre en uygun şekilde yerleştirilmişlerdir. Bu, Swiss Luggage SL’ye özel bir görünüm kazandırırken, temel etki ürünün işlevselliğindedir. İster elle taşıyın ister çekin, bu bavulun kullanımı çok kolaydır ve bacaklara çarpmaz.

2. TÜM AYRINTILAR

Saatlerden İsviçre çakısı veya uzay teknolojisine…

İsviçre üretimi işlevsellik, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik ile karakterize edilir. Swiss Luggage SL’si bunu mükemmel bir şekilde gösteriyor.

Ekstra İncelik Ekstra Sağlamlık

KARBON – UZAY TEKNOLOJİSİNDEN GELEN MUCİZEVİ MALZEME

En düşük ağırlıkta en yüksek yük kapasitesi için karbon fiber diğer tüm malzemelerden daha üstündür. Bu mucizevi malzeme, tavizsiz güvenlik ve rekor kıran performans için doğal bir seçimdir. Ironman bisikletlerinden yarış arabalarına varana dek tüm yollar uzay teknolojisine çıkar. Swiss Luggage SL, uluslararası Seyahat çantaların Formula 1’idir.

1. BASİTLEŞTİRİLMİŞ İŞLEVSELLİK

Bir çanta içindeki ayrı bölmeler, faydadan çok engel oluştururlar. Bu yüzden çantalarımızın iç yapıları tamamen bölmesiz tasarlanmışlardır. Gösterişsiz, pratik, temiz. Tüm bu yapı daha zarif bir iç kullanım alanı sağlar: Siyah yada stil sahibi koyu kırmızı renklerde mevcut olan iç yapı, eşyalarınızı fazlasıyla koruyacaktır. Eşyalarınızı çantaya yerleştirmek yada çıkartmak daha zevkli olacaktır.

2. BİR TÜY KADAR HAFİF SERT DIŞ YAPI

Karbon yalnızca aşırı derecede hafif olmakla kalmaz, aynı zamanda başka bir şaşırtıcı özelliğe sahiptir: karbon fiber olağanüstü derecede dayanıklıdır. Sert darbeleri kolayca emebilir, kırılmayacak kadar sağlamdır ve aynı zamanda yüksek dış basınca dayanıklıdır. Bu özelliği ile çantamız, eşyalarınız en iyi şekilde korumayı hedef edinmiştir; ancak en önemlisi, karbon uzun ömürlülüğü garanti eder.

3. PATENTLİ KATMANLI YAPI

Swiss Luggage SL çantalarımızın hiçbir zayıf noktaları yoktur ve diğer tüm çanta sistemlerinden çok daha üstündürler. Tüm bu yapı, köpük bir çekirdek, içten güçlendirici bir karbon katmanı ve dış tarafta parlak koruyucu kaplama ile karbon kabuktan oluşur. Dış katmanın yuvarlanma noktaları, ABS köşeleri ile güçlendirilmiştir.

Güvenlik

TSA-LİSANSLI*, HIRSIZLIĞA, DARBEYE VE ŞOKA DAYANIKLI

Gümrük yetkilileri, çantamızın içinin kolaylıkla taranmasını ve görüntülemeyi sağlayan yapısını fazlasıyla takdir ediyorlar. Çanta sahibi, çantasının yüksek darbe direncinden ve hırsızlığa karşı koruma özelliklerinden yararlanırken Ulaşım Güvenliği İdaresi (TSA*) ise çantamızın standartlaştırılmış boyutları ve güvenlik kontrolleri için en basite indirgenmiş yapı özelliklerini memnuniyetle karşılamaktadırlar.

1. KİLİT SİSTEMİ

Çantamızın dikkat çekici kilitleme mekanizması, ayırt edici bir özellik ve güvenlik özelliği olarak size hizmet veren patentli bir üründür. Kilitler tek bir hareket ile açılabilir, kapatılabilir ve emniyete alınabilir. Bayanlar ayrıca, SL kilitlerinin iyi bakımlı tırnaklarına zarar vermeme özelliğini çok sevecekler.

2. UZUN BİR GARANTİ GÜVENCESİ

Tüm Swiss Luggage SL bileşenleri kalite göz önünde bulundurularak üretilir. Çantamızın dış yapısının patentli dört katmanlı özelliği en yüksek düzeyde şok direnci garanti ederken, termoplastik ultra pürüzsüz koruyucu folyo ise parçalanmayı önler. Bu nedenle Swiss Luggage SL tüm bileşenleri 5 yıllık garantiyle güvence altındadır.

3. EK GÜVENLİK İÇİN ÇELİK TEL KİLİT SİSTEMİ

Kilitler, stabilite ve güvenlik için çelikten imal edilmişlerdir. Ek olarak, göze çarpmayan özel bir çelik tel, hırsızlığa karşı maksimum koruma sağlar. Söz konusu bu anti-hırsız güvenlik teli, herhangi bir yere sabitlendikten sonra, siz duty free mağazalarında gezinirken veya kafede kahvenizi yudumlarken bavulunuz için maksimum güvenlik sağlar.

Eşsiz mükemmelik

SWISS LUGGAGE SL – BİR TUTKUNUN ESERİ

Dünya değiştirilebilir ürünlerle dolu. Fakat diğer yanda eşsiz özelliklere sahip olan orijinal ürünler vardır. İster taklit edilemeyen şıklık ister teknolojik mükemmellik nedeniyle olsun, kalabalığın arasından hoş bir şekilde sıyrılırlar. Swiss Luggage SL de, İsviçre’deki mükemmel mühendislik sayesinde bu özelliklerin her ikisi de bir araya getirebiliyor. Unutmadan, önemli ayrıntılar patentlidir ve üretim süreçleri teknik yeniliklerle ayırt edilebilmektedir. Bir seyahat çantası için kesinlikle daha fazlasını ödeyebilirsiniz ancak Swiss Luggage SL’den daha kaliteli bir şey elde edemezsiniz.

1. A’ DAN Z’ YE ŞİMDİ NASIL ?

Bir Swiss Luggage SL valizi 350 bileşenden oluşur ve her biri tescilli bir inovasyondur. Bu sayı aynı zamanda çarpıcıdır: Bileşenlerin ve tasarım parçalarının 10’u dünya çapında patentlidir. Ancak elbette hepsi bu kadar değil! Üretim süreci, kalite ve sürdürülebilirliğe odaklanan Zürih’teki İsviçre Federal Teknoloji Enstitüsü ve Burgdorf Uygulamalı Mühendislik Okulu ile işbirliği içinde geliştirildi. Astronotlar uzaya giderken yanlarında valiz götürseler, kuşkusuz bunun Swiss Luggage SL’den başka bir valiz olmayacağını söylemek abartı olmaz.

2. ÖZEL PARÇALAR

Tipik bir İsviçre geleneği: hiçbir şey şansa bırakılmaz. Buna göre üretim altyapısını, araçlarını ve mühendislerimizi geliştirirler ve mükemmellikten daha azını garanti etmezler. Doğal olarak büyük bir yatırım, ama aynı zamanda taklitçilere karşı bir koruma. Piyasaya sürüldükten yıllar sonra bile Swiss L bag SL, seçici bireyler için özel bir ürün olmaya devam ediyor.

3. GARANTİ ÖZELLİĞİ İLE DAYANIKLILIK

Valizlerimizin tüm sağlam yapısına rağmen herhangi bir hasar oluşursa endişelenmenize hiç gerek yok. Tüm parçalar vidalıdır ve bu nedenle kolayca değiştirilebilir. Hasarlı valizinizi bize gönderin ve en kısa sürede size kusursuz bir şekilde iade edelim, üstelik ücretsiz!

Karbon

BENZERSİZ ŞIKLIK

Hiç şüphe yok: Karbon fiberin temel özelliği, stabilite ve düşük ağırlık kombinasyonudur. Bu nedenle, güvenlik ve rekabetçilik açısından taviz verilemeyen her yerde kullanılır. Yüksek performanslı sporlarda, örneğin bisikletlerde, karbon iskeletten yapılmış bisikletler daha hafif ve bükülmeye karşı daha dayanıklı hale gelirler. Otomotiv endüstrisinde de daha hafif gövde panelleri üretilmesine imkan sağlayarak motordan elde edilen verimi arttırırlar. En önemlisi, karbon bileşenlerin, ağırlıktan tasarruf ettirmesi ve çalışma aralığını arttırması uzay teknolojisinde de gücünü gösterir.

Ancak karbon, Swiss Luggage SL’e özel olarak bir artı sağlayan başka bir özelliğe daha sahiptir: güzel görünümü, şık, otantik, benzersiz duruşu!

Çok seyahat ediyorsanız, ömür boyu sürecek olan Swiss Luggage SL refakatçinizi her yolculuktan sonra daha da çok seveceksiniz: SL valizler, hava ve demiryolu seyahatlerinde güvenlik ve tasarım açısından beklentilerini yüksek tutan seyahatçiler için tasarlanmıştır. Diğerlerinin valizleri varken, onların Swiss Luggage SL’leri var.

Çok seyahat ediyorsanız, ömür boyu sürecek olan Swiss Luggage SL refakatçinizi her yolculuktan sonra daha da çok seveceksiniz: SL valizler, uluslararası hava ve demiryolu seyahatlerinde güvenlik ve tasarım açısından beklentilerini kesmeyen gezginler için tasarlanmıştır. Diğerlerinin valizleri varken, onlaron Swiss Luggage SL’leri var