SORUNSUZ GARANTİ

Hava seyahatlarınızda 5 yıl limitsiz garanti


Uluslararası bir perakendeciden veya dünyanın en seçkin butiklerinden satın alınan bir valiz, Swiss Luggage SL’nin sağlamlığına yaklaşamaz. Anlaşılır bir şekilde bunun sebebi İsviçre mühendisliğidir. Ana malzemede kullanılan karbon fiber neredeyse yok edilemez. Üstelik yüksek basınca ve darbelere dayanıklıdır. Bu sayede, Swiss Luggage SL’yi tercih edenler, ömür boyu sürecek yol arkadaşına güvenebilir. Yine de; elbette öngörülemeyen olaylar veya tahrifat olasılığı vardır, bu da çok nadir durumlarda bir parçanın hasar görebileceği anlamına gelir. Endişelenmenize gerek yok, Swiss Luggage SL tek kullanımlık bir ürün değildir, onarım garantisi veriyoruz!

SERVİS

Hizmetlerimiz bizim için birer onurdur


Swiss Luggage SL’den valizleri 350 ayrı bileşenden oluşur ve bunlar birbirine yapıştırılmamışlardır, birbirlerine dikkatlice vidalanmışlarıdır. Bu, her bileşenin sadece birkaç basit adımda değiştirilebileceği anlamına gelir. Bu nedenle, Swiss Luggage SL valiziniz 5 yıllık garanti süresi içinde hasar görürse (aşınma belirtileri hariç), bize gönderin, kısa süre içinde tam çalışır vaziyette ve tekrar “seyahate hazır” olarak iade ederiz.

 Peki beş yıl sonra? İsviçre saatlerinde olduğu gibi, Swiss Luggage SL, garanti süresi dolduktan sonra bile sizi yarı yolda bırakmaz.